Image Alt

Studio oprawy

firma rodzinna

oprawiamy piękno

Nasza pracownia to połączenie prawdziwego rzemiosła i produktów najwyższej jakości. Autorski koncept stworzony z pasją, artystycznymi aspiracjami, będący odzwierciedleniem naszego zamiłowania do piękna.

Kunszt ramiarski łączymy z niekonwencjonalnymi pomysłami. Każda tworzona przez nas kreacja jest indywidualnym projektem, który łączy w sobie grę światła, kolorów, kształtów, struktury oraz perspektywy.

Naszym głównym celem jest dostarczanie niestandardowych usług ramiarskich, oprócz profesjonalizmu i pasji cenimy przyjazną atmosferę i wyjątkową obsługę klienta.

Poniedziałek - Piątek: 9:00 ‒ 19:00
Sobota: 10:00 ‒ 14:00

Bardzo fajne miejsce z mega profesjonalną obsługą. Przepięknie wykonane oprawy.

Magda

Pełen profesjonalizm. Możesz liczyć na fachową poradę na etapie zamawiania.

Darek

Uwielbiam to miejsce! Można tam oprawić wszystko: dziecięcy rysunek, zdjęcia, plakat, reprodukcje, grafiki czy wreszcie dzieło znanego malarza. Lustro w wymarzonej ramie jest też tam dostępne! Wybór ram ogromny, obsługa profesjonalna i bardzo miła. Ceny ram zróżnicowane! Polecam wszystkim, którzy lubią mieć dużo na ścianach!

Lidia

Korzystam z usług firmy od lat i za każdym razem jestem zachwycony finalnym efektem. Duży wybór ram i kolorów passe-partout . Bardzo cenię indywidualne podejście do każdej, nawet małej pracy. Bardzo polecam.

Michał
59000
_____
OPRAWIONYCH PRAC
24
_____
LATA DOŚWIADCZENIA
4700
_____
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
72000
_____
FILIŻANEK KAWY
Dojazd

Odwiedź nas

GARNIZON

ul. Norwida 3

80-280 Gdańsk

tel. 58 340 60 60

Poniedziałek - Piątek: 9:00 ‒ 19:00
Sobota: 10:00 ‒ 14:00

Garnizon
ul. Norwida 3
80-280 Gdańsk

Parking podziemny -1
ul. Białoszewskiego 8 | YOKO
Pierwsza godzina - bezpłatna