Image Alt

Nasze wartości

od 1998 roku

Wolność tworzenia

1.

Skupienie na detalu

Praktyka i doświadczenie zdobyte u najlepszych włoskich ramiarzy umożliwiły nam rozwój i dały nam ogromny zastrzyk entuzjazmu. Przez wiele lat uczyliśmy się od nich, w jaki sposób dobierać ramy i jak je łączyć.
2.

Nieustanny rozwój

Doskonalenia kunsztu i projektowania sprawiają, że wykreowany przez nas styl pozostawia swój niepowtarzalny ślad w każdej oprawianej pracy. Drobne szczegóły nadają wyjątkowości i szczególnej osobliwości. Naszą doskonałość osiągamy poprzez pasję, która towarzyszy naszej codziennej pracy.
3.

Dążenie do perfekcji

Dążenie do perfekcji i skupienie się na jakości jest źródłem naszego sukcesu i ekspansji na nowe usługi artystyczne. Wspieramy unikalne techniki prezentacji, ekspozycji i ochrony dzieł sztuki zgodnie z najlepszymi standardami muzealnymi.
4.

Patrzenie w przyszłość

Chęć tworzenia produktów różniących się wzornictwem i wykończeniami jest esencją naszej pracy. Nieustannie zastanawiamy się, jak zaskoczyć siebie i naszych klientów. Wszystkie produkty są skrupulatnie kontrolowane na każdym etapie produkcji.
5.

Budowanie relacji

Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, miłośników sztuki, koneserów, osób poszukujących produktów unikatowych i wyjątkowych. Bardzo chętnie podejmiemy się realizacji ciekawych i kreatywnych pomysłów. Nieustannie podążamy za aktualnymi trendami w zakresie wzornictwa i kolorystyki.

Poniedziałek - Piątek: 9:00 ‒ 19:00
Sobota: 10:00 ‒ 14:00

Garnizon
ul. Norwida 3
80-280 Gdańsk

Parking podziemny -1
ul. Białoszewskiego 8 | YOKO
Pierwsza godzina - bezpłatna