Image Alt

Sztuka we wnętrzu

wydobyć to co najlepsze

Poczucie unikalności

Dobór dzieł sztuki do wnętrza zawsze musi być świadomą decyzją użytkownika danej przestrzeni. Sztuka stanowi kluczowy element wnętrza, charakteryzuje i definiuje ludzi związanych z danym miejscem.

Dzieła sztuki są niezbędnym element pięknej i urządzonej ze smakiem przestrzeni. Potrafią wydobyć jej autentyczność i prawdziwość. Dostosowuje się ona do klimatu wnętrza, do odtwarzanej muzyki, pomaga budować nastrój i emocje.

Ciekawy obiekt będzie cię zawsze intrygował, zaciekawiał i wzbogacał wewnętrznie. Niemal każdego dnia będziesz odkrywać w nim coś nowego. Ważne jest, aby zawsze wybierać dzieła sztuki, kierując się własnymi, osobistymi kryteriami.

Sztuka potrzebuje odpowiedniej ekspozycji, ale także wyjątkowej oprawy. Zaprojektowanie odpowiedniej ramy to bardzo ważny element, który pozwala na prawidłowe eksponowanie i podziwianie dzieła sztuki.

Współpracujemy z artystami, którym projektujemy i wykonujemy oprawę ich prac, przykładamy również wielką uwagę do oprawy dzieł dla domów aukcyjnych oraz galerii sztuki.

przykładowe wnętrza

Artyści naszych czasów

dostrzegamy piękno

Sztuka oprawy

Ramiarstwo jest dziedziną sztuki niemal tak starą, jak samo malarstwo. Oprawa potrafi całkowicie odmienić pracę, wspomaga percepcję dzieła, wzmacnia jego oddziaływanie na odbiorcę.

Poniedziałek - Piątek: 9:00 ‒ 19:00
Sobota: 10:00 ‒ 14:00

Garnizon
ul. Norwida 3
80-280 Gdańsk

Parking podziemny -1
ul. Białoszewskiego 8 | YOKO
Pierwsza godzina - bezpłatna